Image
Tisztelt Ügyfeleink!

A kistersegitelefonkonyv.hu –t kizárólag a Kistérségi Telefonkönyv Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20456850

Kategória: Rekl��mgrafika

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Acél és Fémprofil Kft. 0036-30/456-9338, 0036-84/312-010 Siófok bravaczlaszlo@t-online.hu
Arculattervezés, webdesign - Veszprém - Innovart Grafikai és Reklámstúdió - Misza Kft. 06-30/620-2927, 06-88/426-904 Veszprém grafika@innovart.info
Artscan Creation Kft. 1/279-2790,20/925-5065 Budapest info@artscan.hu
BOG-ART COLOR Kft. 1/410-6528 Budapest bog-artcolor@t-online.hu
Balla Stúdió 0036-20/344-4505, 0036-76/442-416 Tiszakécske ballas@enternet.hu
Burg Péter 0036-27/341-077, 0036-27/543-530, 0036-30/921-8112 Dunakeszi burg@vnet.hu
Dekor-M Bt. 36/416-666,30/945-6666 Eger print@majorosdekor.hu
Dekoráció, Digitális Nyomtatás Békéscsaba - Szitamax Bt. 0036-66/447-845, 0036-70/578-5677 Békéscsaba szitamax@szitamax.hu
Dekoráció, Felirat Békéscsaba - Dekor-Vonal Bt. 0036-20/946-2970 Békéscsaba dekorvonal@t-online.hu
Dekoráció, Reklám Szeged - Dekor Erlati Bt. 0036-62/478-970, 0036-30/320-1423 Szeged erlati@gmail.com
Firkafilm Kft (76) 505-322; (76) 491-115 Kecskemét firkanim@mail.datanet.hu
Fotózás, Fotócikkek Mosonmagyaróvár - Blendelux Kft. 0036-96/216-482 Mosonmagyaróvár fotosarok@enternet.hu
Grafika, Design Kaposvár - Fox Grafika 0036-20/353-9616, 0036-82/950-651 Kaposvár foxgrafika12@gmail.com
Grafika, Reklámtáblák Kecskemét - Best Point Dekor Kft. 0036-30/955-7237, 0036-76/416-260 Kecskemét info@kecskemetidekoracio.hu
Gál Lukács Hímzőműhely 1/403-0885 Budapest himzo@himzo.hu
Gömöri Dekor 22/332-803 Székesfehérvár gomidek@mail.datatrans.hu
Herczeg Dekorációs Műhely 0036-70/614-0749 Eger info@herczegdekor.hu
Hollei Reklámiroda 27/346-194, 20/421-2882 Vác hollei@hollei.hu
Homlokzati Reklám, Neonreklám Székesfehérvár- Multidekor Reklámgrafikai Kft. 0036-22/349-377, 0036-30/586-1006 Székesfehérvár info@multidekor.hu
Hungaplan Ponyva- és Sátorgyártó Kft. 0036-96/332-300, 0036-96/364-057, 0036-30/277-5541, 0036-30/293-1435 Nyúl hungaplan@t-online.hu


A kistersegitelefonkonyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Telefonkönyv.hu, Online telefonkönyv, Aranyoldalak, Üzleti telefonkönyv vagy más egyéb elnevezésű weboldalaikkal és azok szolgáltatásaival sem.